Yol Haritası

Enpa Medikal

2014

ENPA GRUP medikal estetik sektöründe farklı bir misyon ve vizyon ile sektörüne start verdi.

Enpa Medikal

2015

Yurtdışı ve uluslararası fuar yurtiçi müşteri beklenti anketleri sonucunda son teknoloji cihaz distribütörlükleri anlaşmaları yapıldı.

Enpa Medikal

2016

Seul in medicare ( Güney Kore ) ile tek yetkili distribütörlük anlaşması yapıldı. -Adana Bölge Plaza ile vizyonumuza değer kattık.

Enpa Medikal

2017

Cosmolab kozmetik ürün markası ile kozmetik sektörüne merhaba!

Enpa Medikal

2018

Procademy Eğitim & Organizasyon ve yazılım ekibinin oluşturulması ile satış destekli fark yaratan büyük bir yatırımı Türkiye’ye kazandırdık

Enpa Medikal

2019

Yerli üretim projemiz ile yerli üretim bandında üretilecek olan cihazlarımız için AR-GE ve üretim destek çalışması başlatıldı.

Enpa Medikal

2020

Beautech salon destek ekipmanları şirketimizin kurulumu ile ürün yelpazemizin genişlemesi ile A’dan Z’ye salon kurulumunda yeni bir noktaya gelindi.

Enpa Medikal

2021

( İstanbul ) Marma Bölge Müdürlüğü Plazamız ile Türkiye’nin tamamına hizmet verebilen ulusal bir marka olduğumuzu tekrardan yeni yatırımlar ile tescilledik. Eclado ( Güney Kore ) Türkiye distribütörlüğü ile Luxury kozmetik segmentinde yatırımlar yapıldı.

Enpa Medikal

2022

Procademy Android İOS yazılımı ile satış sonrası destekle 360° vizyon hedefimize ulaştık. Her an ulaşılabilir cihaz ve ürün eğitimi hedefimizi gerçekleştirdik.

Whatsapp
Bize Ulaş
Merhaba bilgi alabilir miyim?