Cold Plazma

Cold Plasma teknolojisi, düşük sıcaklıklarda çalışan yüksek enerjili plazmayı kullanarak ciltteki sorunları hedef alır ve çözümler sunar.

Güzellik sektöründe Cold Plasma teknolojisi, son derece etkili ve yenilikçi bir yaklaşım sunmaktadır. Bu teknoloji, cilt bakımı ve güzellik uygulamalarında yüksek kalite ve etkinlik sağlamak için kullanılan bir yöntemdir.

Cold Plasma teknolojisi, düşük sıcaklıklarda çalışan yüksek enerjili plazmayı kullanarak ciltteki sorunları hedef alır ve çözümler sunar. Bu teknoloji sayesinde ciltteki kırışıklıklar, lekeler, akne izleri, gözeneklerin görünümü gibi birçok cilt sorunuyla etkin bir şekilde mücadele edilebilir.

PLASMA SHOWER TEKNOLOJİSİ

Plason İle İgneli Uygulamalara Elveda!

Plason teknolojisi ile epidermiste moleküler hücre bağlarının sıfır acı ve maksimum konfor ile açılması sağlanır. Herhangi bir iğneli uygulamadan kat ve kat daha fazla transdermal kanallar oluşturularak ürün emiliminde gözle görülür inanılmaz sonuçlar elde edilir, prp ve mezoterapi ürünlerin tamamında iğneli uygulama yerine plasma shower uygulamasıyla fark yaratan sonuçlar elde edin.

Plazma Duş Sistemin Avantajları

Homojen Dağılımla Dermise Odaklanır.
Epidermiste Hasar Oluşturmaz. Yaz& Kış uygulama Yapılabilir.
%95 Etkinliği Dermiste Saglar
Doku Altı Su Molekülü İle Ozon Üretimi Sağlanır.
Doku Altı Cilt Problemlerinde Çok Daha Etkin Sonuç Alınır.
Başlıklarda Bulunan Özel İletken Alaşım Metal İle Çok Daha Fazla İyon Oluşturur.

Whatsapp
Bize Ulaş
Merhaba bilgi alabilir miyim?