Heykeltıraş

Patentli yeni nesil akustik ultrasonik teknolojisi ile fark yaratan yağ yakma protokolü ile özel frekans ve enerji değerlerinde oluşturulan ACU ultrasonik ses dalgaları ile GELİŞMİŞ LİPOLİZ uygulaması yaparak, yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olur.

Yoğun enerji ve gelişmiş odaklanma özelliği ile özel tasarım başlıkların etkisiyle rakipsiz bir performans elde edilir. Yeni nesil ultrasonik HT HEYKELTRAŞ başlıkla çok daha kısa sürede çok daha fazla yağ yakımı sağlanır.

ACU (AKUSTİK COLD ULTRASOUND):

ACU teknolojisi ile geleneksel düzlemsel ultrasonik teknolojilerden farklı olarak ses dalgalarının akustik değişken formasyonda olmasıyla aynı dikey kesitte farklı katmanlarda bulunan yağ hücrelerine aynı anda odaklanma sağlanır. Bu teknoloji ile farklı derinliklerde bulunan yağ hücrelerinin bir arada parçalanması ile yağ parçalanmasında efektif ve rakipsiz bir sonuç elde edilir.

MULTIPOLAR RADYOFREKANS + AGRESİF VAKUM+
TERMAL LED TERAPİ TEKNOLOJİSİ:

İnovatif Multipolar RF + AGRESİF VAKUM + LED TERAPİ teknolojisi ile enderomoloji, led terapi ve termal lipoliz uygulamasının bir arada yapılmasıyla doku kalitesinin artması, kolajen remodelleme, sıkılaşma ve cilt tonu eşitlenmesinde etkin sonuçlar elde edilir.

KIPO PLUS SUPER PULSE VAKUM TEKNOLOJİSİ :

HT HEYKELTRAŞ cihazlarımız için özel olarak tasarlanan patentli KIPO PLUS teknolojisi ile en düşük vakum değerlerinde bile maksimum konfor ve etki bir arada oluşturulur. Kipo PLUS teknolojisi ile vakum başlıklarının cilt yüzeyinde fazla güç gerektirmeden kolay kullanımını ve yüzeyde kaymasını sağlar.

TERMAL LED TERAPİ :

MRF + VAKUM başlıklarda yer alan Kırmızı 650 NM led teknolojisi ile uygulamada kullanılan RF PPC kremin ürün içeriğinde bulunan etken maddelerin aktivasyonunu sağlayarak uygulama boyunca termal etkinin maksimum seviyede korunmasına yardımcı olur.
RF PPC KREM :

HT HEYKELTRAŞ CİHAZLARI için özel olarak geliştirilmiş RF PPC krem , Termal led ile aktivasyon sağlayarak hücre yenileme hızının, termal etki süresinin, yağ yakım hızının artmasını ve uygulama boyunca vakum sisteminin tıkanmamasını sağlar.

ELEKTRO TEKNOLOJİSİ :

Sadece Procare XP ‘ de bulunan bu teknoloji, yüz hatlarında yer alan kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olur. Konforlu ve acısız bir uygulama ile radyofrekans uygulaması öncesi yüz hatlarında bulunan derin çizgilerin azaltılmasına yardımcı olur.

BIPOLAR EMS + COLD LED + AMF TEKNOLOJİSİ :

Bipolar EMS teknolojisi ile kasların hacimlenmesi ile bölgesel incelme protokolünde yağ oranının azalmasıyla birlikte kas oranının artması hedeflenir.
Barındırdığı AMF teknolojisi düşük ve orta frekanslar arasında değişken frekanslar
oluşturarak çalışma bölgesinde bulunan kasların daha verimli uyarılması ile çok daha
etkin sonuçlar elde edilir.

Whatsapp
Bize Ulaş
Merhaba bilgi alabilir miyim?