Kök Hücre Tedavisi

Kök hücre tedavisi, yepyeni bir çağın kapılarını aralamaktadır. Kök hücrelerin olağanüstü iyileştirici gücü, cilt bakımında devrim yaratmaktadır.

Kök hücre tedavisi, ciltteki yaşlanma belirtilerini hedef alarak doğal bir gençleşme sağlar.

Kök hücreler, cildin yenilenmesini ve rejenerasyonunu teşvik eder. Bu da kırışıklıkların azalması, cilt tonunun düzelmesi, lekelerin giderilmesi ve cildin daha canlı ve genç görünmesi anlamına gelir.

Güzelliği Yeniden Köklerinden Besle

Ciltteki problemleri kökten çözmek için yenilikçi bir yaklaşım sunar. Kök hücrelerin etkileyici gücünü kullanarak, cildin doğal iyileşme potansiyelini ortaya çıkarır ve kalıcı sonuçlar elde etmeyi hedefler.

Kök hücre tedavisiyle, cildinizi köklerinden besleyerek yeniden canlandırabilirsiniz. Doğal ve etkili bir yöntem olarak güzelliği yeniden kazanma imkanı sunar. Size gençlik ve canlılık veren doğal bir güzellik yolculuğu için kök hücre tedavisini tercih edin.

Kök hücre nasıl elde edilir?

Kök hücre tedavisinde kişinin genellikle kulak arkası ya da kol iç bölgesi gibi en az güneş gören deri bölgelerinden biyopsi aleti ile bir deri parçası alınır. Aynı seansta kişiden belli bir miktar kan da alınır. Laboratuvarda bu kandan elde edilen serum varlığında oluşturulan ortamda, kök hücre üretiminin başlaması sağlanır. Yaklaşık 3 haftada bu kök hücreleri (fibroblastlar) yeterli miktarda çoğalır. Sonrasında kişiye tedavisinin ilk seansı uygulanabilir hale gelir.

Kök hücre tedavisi neden yapılır?

Kolajen dokusunun oluşumundan sorumlu olan derinin genç ve dolgun görünmesini sağlayan kök hücreye fibroblast denir. Kök hücre tedavisiyle fibroblast hücreleri, enjekte edildiği bölgede kolajen ve elastin üretimini tetikleyerek ciltte onarım sürecini başlatırlar.

Whatsapp
Bize Ulaş
Merhaba bilgi alabilir miyim?